Piękni i Młodzi Magdalena Narożna – koncert oraz impreza taneczna

Home Piękni i Młodzi Magdalena Narożna – koncert oraz impreza taneczna

Rezerwacje loży

Jeśli chcesz zarezerwować lożę skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 700 515. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach od 9:00 do 17:00. Cena jest niezależna od liczby osób. Opłaty pobiera obsługa klubu w momencie, gdy pojawisz się w lokalu przy jednym z barów, by odebrać rezerwację. Odbioru należy dokonać do godziny 22:30! Do momentu odbioru rezerwacji loże mogą być do dyspozycji innych klientów.

PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna – koncert oraz impreza taneczna
sobota – 18.05.2024

Start: 21:00
Wstęp: od 30 zł (bilety do nabycia w przedsprzedaży)

Piękni i Młodzi Magdalena Narożna to jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów wykonujący muzykę z gatunku polskiego dance! Największe hity – od „Niewiara” czy „Kocham Się w Tobie” po najnowsze propozycje – „Czułe Słowa (My Oh My)” oraz „Crazy (Bam Bam Bam)” usłyszycie u nas na żywo! Magdalena Narożna wraz z zespołem na scenie to gwarancja świetnej zabawy! Nie możesz tego przegapić! Pełen energii koncert zaskakujący publiczność, powodujący niezapomniane wrażenia!

Poza występem zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna czeka nas pełna tanecznych rytmów noc na dwóch parkietach!
Główna sala: dance & disco, lata 90’te i współczesne – Raiden oraz Marcin
Górna sala: house – DJ Dave, DJ Tommy, DJ Thomas

Dress code: elegancki casualowy
Prosimy pamiętać o odpowiednim stroju. Preferowany ubiór to elegancki strój casualowy. Mile widziana koszula i marynarka. Goście w strojach sportowych nie zostaną wpuszczeni do klubu.

Zastrzegamy prawo do zmiany ceny biletu po godzinie 22!