Piękni i Młodzi – koncert oraz impreza taneczna

Home Piękni i Młodzi – koncert oraz impreza taneczna

Rezerwacje loży

Jeśli chcesz zarezerwować lożę skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 700 515. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach od 9:00 do 17:00. Cena jest niezależna od liczby osób. Opłaty pobiera obsługa klubu w momencie, gdy pojawisz się w lokalu przy jednym z barów, by odebrać rezerwację. Odbioru należy dokonać do godziny 22:30! Do momentu odbioru rezerwacji loże mogą być do dyspozycji innych klientów.

Piękni i Młodzi – koncert oraz impreza
sobota – 25.03.2023

Start: 21:00
Wstęp: od 30 zł (cena w przedsprzedaży – I pula)

Pełna tanecznych rytmów noc na dwóch parkietach!

Goście wieczoru na głównej sali: Piękni i Młodzi – Magdalena Narożna!

Główna sala: dance & disco, lata 90’te i współczesne – DJ Raiden
Górna sala: house – DJ Dave, DJ Tommy, DJ Thomas

Dress code: elegancki casualowy
Prosimy pamiętać o odpowiednim stroju. Preferowany ubiór to elegancki strój casualowy. Mile widziana koszula i marynarka. Goście w strojach sportowych nie zostaną wpuszczeni do klubu.

Zastrzegamy prawo do zmiany ceny biletu po godzinie 22!

Piękni i Młodzi – zespół działający na muzycznym rynku od 2012! Ma na swoim koncie wiele hitów takich jak „Niewiara”, „Kocham Się w Tobie”, czy „Coraz Bliżej”. Miliony wyświetleń wideoklipów na YouTube, stała obecność w stacjach radiowych oraz telewizyjnych prezentujących muzykę z gatunku polskiego dance. Niesamowita energia na scenie i świetny kontakt z publicznością to gwarancja udanej zabawy! Zapraszamy ponownie na koncert tej grupy w gnieźnieńskim Vehikule Czasu!