Wielkanoc – K-Leah live act

Home Wielkanoc – K-Leah live act

Rezerwacje loży

Jeśli chcesz zarezerwować lożę skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 700 515. Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach od 9:00 do 17:00. Cena jest niezależna od liczby osób. Opłaty pobiera obsługa klubu w momencie, gdy pojawisz się w lokalu przy jednym z barów, by odebrać rezerwację. Odbioru należy dokonać do godziny 22:30! Do momentu odbioru rezerwacji loże mogą być do dyspozycji innych klientów.

Wielkanoc – K-Leah live act
niedziela – 9.04.2023

Start: 21:00
Wstęp: od 30 zł (bilety do nabycia w dniu imprezy)

Pełna tanecznych rytmów noc na dwóch parkietach!

Gość wieczoru na głównej sali: polska wokalistka K-Leah!

Główna sala: dance & disco, lata 90’te i współczesne – DJ Raiden
Górna sala: house – DJ Dave, DJ Tommy, DJ Thomas

Dress code: elegancki casualowy
Prosimy pamiętać o odpowiednim stroju. Preferowany ubiór to elegancki strój casualowy. Mile widziana koszula i marynarka. Goście w strojach sportowych nie zostaną wpuszczeni do klubu.

Zastrzegamy prawo do zmiany ceny biletu po godzinie 22!

KLEAH to jedna z najbardziej wszechstronnych wokalistek na polskiej scenie. Przez wiele lat występowała u boku różnych artystów na całym świecie. Podczas współpracy z C-Boolem, można było podziwiać jej wokal na ESKA Music Edwards czy Hit Lata RMF FM. W Polsce znana jest z wielu kolaboracji z raperami i producentami, takimi jak Quebonafide, VNM, Pono, LOAA czy ESSEX. Razem z beatboxerem Dharnim, wystąpiła również w programie Must Be The Music, w którym zajęła 2 miejsce!