Twoja impreza w Vehikule Czasu

Home Twoja impreza w Vehikule Czasu
Ostatnie chwile wolności…

Wieczór panieński / kawalerski

Decydując się na imprezę w sobotę otrzymujesz gratis: szampana oraz dekorację loży (po przedpłacie rezerwacji). Panna lub kawaler celebrujący swój wieczór wstęp gratis (przy liczbie gości minimum 5 osób). Stroje tematyczne uczestników we własnym zakresie (nie są obowiązkowe). Dodatkowo – oferujemy na życzenie catering zimny i cieply w promocyjnej cenie. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły oraz sugestie. Służymy naszym doświadczeniem oraz kreatywnością.

Warunkiem skorzystania z promocji jest grupa powyżej sześciu osób oraz rezerwacja telefoniczna pod numerem 501 700 515 (pon-pt, 9:00-17:00). Wejściówki należy odebrać do 22:30 u selekcjonera po wejściu do klubu. Loże natomiast u barmana po wejściu na wybrana przez siebie salę.

Promocja nie dotyczy imprez specjalnych, ważna jest po wcześniejszym ustaleniu z menadżerem klubu. Ilość miejsc ograniczona!
Twoja impreza w gronie najbliższych

Urodziny / imieniny

Obchodzisz swoje święto i chcesz je miło spędzić na imprezie? Odwiedź nas! Oferta promocyjna dostępna jest dla minimum sześcioosobowej grupy! W prezencie otrzymujesz: darmowy wstęp dla dostojnego jubilata/solenizanta i osoby towarzyszącej, szampana oraz dekorację loży. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły oraz sugestie. Służymy naszym doświadczeniem oraz kreatywnością. W przypadku większych imprez specjalnych dodatkowy rabat w barze, warunki do negocjacji indywidualnie.

Warunkiem skorzystania z oferty jest rezerwacja telefoniczna pod numerem: 501 700 515 (pon-pt, 9:00-17:00) oraz odbiór boksu do 22:30 w dniu imprezy. Wejściówki czekają na Ciebie przy wejściu do lokalu, loża natomiast dostępna jest u barmana po wejściu na salę.

Promocja nie dotyczy imprez specjalnych, ważna jest po wcześniejszym ustaleniu z menadżerem klubu. Ilość miejsc ograniczona!
Skuteczny sposób integracji pracowników

Impreza firmowa

Vehikuł Czasu to miejsce dobrze znane w Gnieźnie. Właściciele, menadżer klubu oraz obsługa posiadają wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju imprez. Proponujemy możliwość wynajęcia całego klubu na wyłączność lub jednej z dwóch sal na imprezę oraz wszelkiego rodzaju spotkania jakie Państwo zechcecie u nas zorganizować. Spotkanie pracowników w trakcie sobotniej nocy w klubie? Nasze loże czekają na Ciebie!

Pomożemy spełnić Państwa oczekiwania takie jak: catering (zimny oraz ciepły), oprawę muzyczną (DJ, konferansjer), zaprosimy znanego artystę lub tancerzy. Wykorzystując nasze doświadczenie zapewnicie sobie Państwo spokój i komfort, a wasze oczekiwania będą zrealizowane z największym profesjonalizmem. Całość finalizujemy fakturą.

Sala główna składa się z 13 boksów mieszących łącznie około 107 osób, wyposażona jest w bar, stanowisko DJ, oświetlenie i szatnię. Sala górna składa się z 7 boksów mieszczących łącznie około 54 osoby. Wyposażona jest w bar, stanowisko DJ, oświetlenie i niezależne wejścia/wyjście z możliwością ochrony.

Warunki organizacji imprezy firmowej ustalamy indywidualnie. Szczegółowych informacji udzieli menadżer klubu pod nr tel.501 700 515.

Spotkanie po latach

Zjazd szkolny

Organizowanie zjazdu szkolnego to trudne przedsięwzięcie. Nie ma jednak lepszego sposobu, aby odnowić stare znajomości i spędzić czas w imprezowym stylu. Spotkanie klasowe „po latach” będzie wspaniałą chwilą dla wszystkich w nim uczestniczących – wystarczy je zaplanować wspólnie z nami!

Decydując się na imprezę otrzymujesz: szampan gratis, lożę oraz zniżkę na wstęp dla uczestników. Warunkiem skorzystania z oferty jest grupa powyżej dziesięciu osób oraz rezerwacja telefoniczna pod numerem 501 700 515 (pon-pt, 9:00-17:00). Wejściówki należy odebrać do 22:30 u selekcjonera po wejściu do klubu. Loże natomiast u barmana po wejściu na wybrana przez siebie salę.

Promocja nie dotyczy imprez specjalnych. Ilość miejsc ograniczona! Istnieje możliwość wynajęcia sali i zaplanowanie imprezy z zapleczem cateringowym w innym terminie niż sobota.
Zadbaj o siebie i Twoich gości

Rezerwacje loży

Planując wieczór w Vehikule Czasu warto zadbać o miejsce w loży dla siebie i swoich znajomych. Podczas tanecznych nocy lokal odwiedza wiele osób, dlatego proponujemy wcześniejszą rezerwację miejsc siedzących. Do wyboru loże znajdujące się dookoła sali (w tym VIP) i na balkonie – na głównym parkiecie. Istnieje również możliwość rezerwacji loży na górnej sali – parkiet klubowy.